• Konkurs plastyczny "Herb mojego miasta"

• W listopadzie 2021r.; w ramach przedsięwzięcia edukacyjnego: „Na jastrzębskim szlaku - podróże w czasie”, realizowanego przez Publiczne Przedszkola miasta Jastrzębie-Zdrój został ogłoszony konkurs plastyczny na „Herb mojego miasta”.

W konkursie wzięły udział dzieci wraz z rodzicami i nauczycielami ze wszystkich Jastrzębskich przedszkoli. Prace wykonane przez dzieci i ich opiekunów były atrakcyjne, pomysłowe,  bardzo twórcze i na wysokim poziomie. Jurorzy podczas wyłaniania laureatów brali pod uwagę pomysłowość, oryginalność i dobór technik plastycznych wykonanych prac. Wśród laureatów znalazł się nasz przedszkolak: II miejsce: Mikołaj Kąsek z Publicznego Przedszkola nr 13  Gratulacje!!!

• Dar Serca

• Dzieci z grupy "Skrzatów" oraz "Biedronek" przygotowały wraz z rodzicami kartki świateczne dla seniorów z Domu Opieki Społecznej w Jastrzębiu- Zdroju. Dziękujemy bardzo wszystkich za zaangażowanie.

• Wyniki konkursu plastycznego "Barbórka- Dzień Górnika"

• I miejsce Zofia Miszczyk  PP2

II miejsce Kornelia Olek  PP23

III miejsce Mia Turkała  PP18

wyróznienie Wiktoria Schmidt  PP10

Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Z przyczyn od nas niezaleznych rozdanie nagród nastąpi w styczniu.